Toyota Corolla Verso
2.0 D-4D Linea Sol, 5 ajtó, 5 fokozatú manuális / kézi váltó VIDEÓS HIRDETÉS!
990 000 Ft
Évjárat2004. 05.
Teljesítmény85 kW (116 LE)
Kilométeróra állás289 471 km
ÜzemanyagDizel
SebességváltóManuális / kézi
Műszaki érvényes2026. 10.
Jármű adatok
Felszereltség
Kék háttérrel jelöltük az alapfelszereltségen felüli extrákat.
Nincs adat a felszereltségről
Leírás
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel!
Eladó egy 2004-es évjáratú 2000ccm-es D4D-s, 7 személyes Toyota Corolla Verso. Az autó korának megfelelő állapotban van, de nincs lelakva. A motor erős, füstmentes, száraz. Vegyes használatban volt 5-6L-es fogyasztással.
Vigyáztam rá amennyire csak lehetett, de vannak rajta kisebb esztétikai hibák. Összességében szép a fényezés, de apróbb karcok megtalálhatóak (ép, egybefűggő szín, nincs felpergett lakk vagy a nap által kiszívott rész. Ápolva volt ez látható is rajta).
A kocsi soha nem volt törve, nincs szétrohadva, az alját direkt nem festettem le, hogy látható legyen az állapota! (Ha valaki alá akar menni arra tudok aknát biztosítani.)
Jelenleg 18-as alufelnin nagyon jó állapotú 215/40R18 téligumi található. Adom hozzá a gyári 16-os acél felniket is (az ezeken lévő gumik kukák). Levehető vonóhorgos (erre is van vizsgáztatva), elől-hátul tolatókamera, hátul tolatóradar is van. Belül az utastér élhető, tiszta, de itt is láthatóak a típushibák: kicsit lóg az ajtó kárpit, a vezető ülés bal oldalán javított a huzat és a ki-beszállástól kicsit kiült a combtámasz, valamint a bőkormányon látható az idő nyoma.
Az autót használtuk, így a csomagtartó műanyag részein szintén láthatóak karcok!
Van Digit klíma, 4 eletromos ablak, központi zár, 4 eletromos ablak, nagy navi, bluetooh-os telefon kihangosítás és zeneátvitel, 2USB, 4G SIM kártya foglalat, RDS-es rádió, Carplay/Android Auto, de adom hozzá a gyári rádiót is. Minden elektronika működik!
Folyamatosan szervizelt a jármű. 10.000km-ként olaj, szűrők, kopó alkatrészek cserélve. (A legutóbbi olajcsere óta kb 7.000km-t futott, de aki autót vesz úgyis olajcserével kezd.) Új kora óta szinte minden szerviz számlákkal, szervízkönyvvel dokumentálva!
2013-ban személyesen hoztam Németországból és azóta is Én vagyok az egyetlen tulajdonosa. Soha nem hagyott cserben, elvitt mindenhová. Amikor behoztam 187.000km környékén kapott egy teljes vezérlés cserét.
Elfogyasztott 2 önindítót és egy generátor szénkefe készletet. Amik még cserélve lettek az utóbbi időben: csomagtér teleszkópok, izzitógyertyák, fékcsövek, jobb első kerékcsapágy, főfékhenger, akkumulátor. Mindenből újat kapott!
Nem új kocsi, így aki ilyet akar venni az ne is keressen! Nem is hibátlan, így van rajta mit csinálni! Bal oldalon elől a futómű kopog. Erre kértem árajánlatot és teleszkóp + toronycsapány cserét mondtak. A turbónak már van egy kis hangja 2000-es fordulatszámntól, így az is idővel felújítás érett lesz. Erre 90.000Ft-os ajánlatot kaptam (ebben a ki-be szerelés ára nincsen benne, az is kb ennyi), de ez a javítás nem SOS, így is szépen megy az autó és ha normálisan közlekedik vele az ember akkor van benne még pár 10.000km így is (ha kitaposod a belét akkor értelem szerűen nincsen).
De javítani mindenképpen kell majd, így az eladási árat ennek tükrében írtam! Ha eljutunk a megtekintésig, akkor ezekre a hibákra már senki ne akarjon alkudni. Nagyon jól szolgált, de lehetőségem volt átülni egy újabb autóba, így eladóvá vált, ezért a fenti dolgokat már nem csináltattam meg.
Az autó nem mindenáron eladó, kenyeret nem kér, a garázsban elfér, így autókereskedők, távalkudozók, Tesók, Báttyák, 4-5-600-ért megyek érte szakik ne hívjanak!
Csak olyan miatt hívjon akit így is komolyan érdekel, ami a hirdetésben nem szerepel, vagy időpont egyeztetéssel kapcsolatban. (Ne raboljuk egymás idejét feleslegesen!)
Az autóra kell költeni, de így is használható ha valakinek csak később lesz rá pénze!
Minimális alku a kocsi mellett, ésszerű keretek között és normális indokkal beleférhet! Csak adásvételivel eladó, csere, beszámítás nem érdekel, nem viszem sehová, köszi!
Műszaki 2026.10 hóig van rajta.
Nézd meg az autóról készült pár perces bemutató videót, ami megtekinthető itt is :
https://youtu.be/psp97WyUu4s
Eladó
Magánszemély hirdető
9700 Szombathely
Bősze Zsolt
Magánszemély
Az eladó nyilatkozott róla, hogy a meghírdetett autó a tulajdonában van, és a törvényben foglalt szavatossági felelősséget vállalja
Minősített eladó
Az eladó a hirdetésfeltöltés során a fenti nyilatkozatát dokumentumokkal is alátámasztotta.
Hirdetés adatok
Hirdetéskód: 37676